Soukromé lékařské centrum
+420 222 360 273
+420 606 033 314
Objednejte se on-line

Nebaví vás trávit hodiny v čekárně u vašeho praktika? Pak jistě oceníte naši radostnou novinku. Již brzy portfolio Firm Clinic rozšíří o služby praktického lékaře pro dospělé - ty budou v naší soukromé klinice navíc hrazeny ze zdravotního pojištění. Samozřejmostí je nadstandardní přístup a maximální komfort. Aktuálně nabíráme nové klienty.

Soukromé lékařské centrum Firm Clinic již brzy rozšíří své portfolio služeb o další novinku - praktický lékař. Ordinace praktického lékaře bude zprovozněna 1.9. 2023 - už nyní si ale můžete objednat svůj termín na vstupní prohlídku. Je nám ctí v týmu přivítat MUDr. Kristýnu Malou!

Praktický lékař s nadstandardním přístupem

Kristyna MalaSlužby praktického lékaře budou od 1.9.2023 v naší soukromé klinice hrazeny ze zdravotního pojištění. Pacienti se mohou těšit na maximální komfort a nadstandardní a individuální přístup, na kterém si celý tým Firm Clinic dlouhodobě zakládá. Našim pacientům nabízíme osobní přístup, s dostatečným časem pro osobní konzultace.
Klademe důraz nejen na vysokou odbornou úroveň naší péče a velice nám záleží také na tom, aby se u nás pacient cítil dobře a abychom s ním navázali vztah založený na důvěře a respektu.

Respekt k pacientovi a vysoká úroveň komunikačních schopností patří k naprosto samozřejmé výbavě všech našich zaměstnanců. Zcela jistě Vás potěší také to, že naše ordinace je v příjemném prostředí a že objednáváme na konkrétní čas, čímž se snažíme omezit dobu čekání na minimum.

Zajišťujeme:

  • komplexní léčebnou a preventivní péči praktickým lékařem
  • preventivní prohlídky se zaměřením na prevenci civilizačních a nádorových onemocnění
  • možnost provedeni POCT testování, jako např. CRP, Streptest, glykemie, a dalších diagnostických testů, např. FOB testy , EKG, ABPM, ABI, Spirometrie
  • očkování (chřipka, tetanus, hepatitida, klíšťová encefalitida a další)
  • vyšetření pro řidičský průkaz, zbrojní pas, přihlášky ke studiu na VŠ atd.
  • výpisy ze zdravotnické dokumentace (pro potřebu praktického lékaře)


Více informací vám rády poskytnou, a termín pro vstupní prohlídku s vámi rády ujednají naše milé recepční. Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 606 033 314 nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..