Soukromé lékařské centrum
+420 222 360 273
+420 606 033 314
Objednejte se on-line

Mamologické vyšetření

tzn. vyšetření prsní žlázy / mamologem a mama diagnostikem/ 

Nabízíme vyšetření prsní žlázy mamologem, nejčastěji chirurgem, který se specializuje na operace rakoviny prsů a dalších onemocnění prsní žlázy. Součástí vyšetření je pohmatové vyšetření prsů, vysvětlení rizika onemocnění rakovinou prsů a výuka samovyšetření prsů. Doporučujeme algoritmus dalšího preventivního sledování. V případě patologického nálezu zajišťujeme péči na specializovaném pracovišti.

Ultrasonografické vyšetření prsů

Na naší klinice provádíme ultrazvuková vyšetření prsů a spádového lymfatického systému na špičkovém přístroji Canon Aplio a. Lékař mamodiagnostik, který vyšetření provádí je specialista v oboru radiologie a zobrazovací metody, se zaměřením na diagnostiku onemocnění prsní žlázy.

Klientům nabízíme jak vyšetření preventivní, tak také poskytujeme vyšetření pacientům s potížemi. V případě potřeby další podrobnější diagnostiky a léčby, zajišťujeme našim klientům následnou péči ve specializovaných pracovištích.

 

Benefity mamologického vyšetření ve Firm Clinic:

  • Vyšetření provádí velmi zkušené lékařky - specialistky, které zanají terén prsu i po plastických operacích, mají zkušenosti s implantáty a nehrozí tedy zkreslení či mylná interpretace výsledků.
  • O pacientky se zjištěným nádorem se postaráme na specializovaném pracovišti a zajistíme léčbu v souladu se světově uznávanými doporučeními.
  • Na rozdíl od jiných center garantujeme krátké objednávací doby na mamografické vyšetření.
  • Klademe důraz na individuální přístup s dostatem času na konzultaci ke každé klientce.

mamologie