Soukromé lékařské centrum
+420 222 360 273
+420 606 033 314
Objednejte se on-line

Cítíte se na podzim více unavení? Na vině může být tzv. Seasonal affective disorder (SAD) neboli “sezónní deprese” - porucha, která přichází na podzim a v zimě a projevuje se zejména extrémní únavou, spavostí a depresemi. Právě v toto roční období mnoho lidí také pociťuje zvýšený stres spojený s návratem do pracovního režimu, ale i návratem dětí do škol, školek či kroužků. Dny se navíc zkracují, slunečního svitu ubývá a společně se změnou teplot jsme náchylnější k nachlazení. Podzim je zkrátka čas, kdy je třeba pořádně posílit imunitu, k čemuž ideálně slouží vitamínové infuze! Díky infuzní terapii vašemu tělu během několika minut dodáte veškeré potřebné vitamíny.

Dostatečný příjem vitamínů a minerálů je jedním ze základních kamenů pro budování silné imunity, dočerpání energie nebo rychlejší regenerace organismu.Vitaminy a jejich silné antioxidanty jsou velmi důležité pro normální průběh našeho organismu s prokázanými pozitivními účinky na náš imunitní systém.

Lidský organismus si jej však nedokáže vytvořit sám a je tak odkázaný na jeho příjem v určitých potravinách, především v ovoci a zelenině. Tento příjem je určitě důležitý, avšak většinou nedostačující.  O to spíše, že vyvážený přísun vitamínů je při dnešním rychlém životním stylu složité zajistit z každodenní stravy. Proto je velmi rozšířený jejich příjem ve formě potravinových doplňků - ještě efektivnější je však vitamínová terapie, při které se vysoké dávky vitamínů a minerálů aplikují prostřednictvím infuze.

Posilněte svou imunitu během několika minut

 Aplikace vitamínů nitrožilním podáním má prokázané pozitivní účinky na náš imunitní systém. Samotný proces navíc pak trvá několik minut, během kterých můžete v klidu relaxovat nebo si třeba číst a vybrat si můžete infuzi “na míru.” Ve Firm Clinic si můžete vybrat hned z několika variant.

Vitalita - vitamin C

Infuze vitamínu C, která má výborné antioxidační účinky pro náš imunitní systém. Pozitivně ovlivňuje prevenci a léčbu infekcí, přispívá ke správnému hojení ran, pomáhá při únavě.

Energie

Vitamínová infuze ve které jsou obsaženy především vitamíny skupiny B. Tedy vitamin B1, vitamin B2, vitamin B3, vitamin B5, vitamin B6, vitamin B7, vitamin B9, vitamin B12 a také vitamin C. Podporuje správné fungování těla. Má pozitivní účinky na fyzickou i psychickou stránku organizmu.

Antistres

Infuze je kombinací vitamínu skupiny B, minerálů a velké dávky vitamínu C. Celkově zklidňuje organizmus, uvolňuje napětí a stres, zlepšuje paměť a regeneruje nervovou soustavu.

Antiaging

Infuze plná antioxidantů a vitamínů pro podporu tvorby kolagenu, která zpomaluje stárnutí a zjemňuje vrásky. Působí protizánětlivě a tímto podporuje hojení akné.

Infuze Magnézium

Infuze s hořčíkem příznivě působí na nervový i svalový systém. Zabraňuje vzniku křečí, pomáhá při svalovém napětí, bolestem zad a při bolestivé menstruaci. Přispívá ke snížení napětí a stresu. Reguluje krevní tlak, hladinu cholesterolu i funkci štítné žlázy.

H- směs

Infuzní terapie zaměřená na léčbu bolestivých onemocnění pohybového aparátu. Indikována pouze lékařem.

Infuze Vitafit

Infuze vitaminu C doplněnou hořčíkem je účinnou prevencí při únavě, stresu a fyzické zátěži. Má pozitivní léčebné účinky při léčbě infekcí a dalších onemocnění. Výrazně posiluje imunitní, nervový a svalový systém.

Infuze Multivitamín

Infuze je kombinací vysoké dávky Vitamínu C a komplexního balíčku vitamínů obsahující vitamíny sk. B., antioxidanty a minerály. Zajistí komplexní podporu organismu jako prevence nachlazení, chřipky a k posílení vlastní imunity.