Soukromé lékařské centrum
+420 222 360 273
+420 606 033 314
Objednejte se on-line

Rádi bychom Vás informovali o našem dalším oboru, který pro Vás připravujeme a který Vám bude co nevidět k dispozici. Pro všechny sportovce, ať už dospělé nebo děti přinášíme služby sportovního psychologa.

Sportovní psychologie je odvětvím psychologie zaměřeným na zkoumání a optimalizaci mentálních aspektů výkonu sportovců. Naše sportovní psychologické služby jsou navrženy tak, aby poskytovaly komplexní podporu jednotlivcům, kteří chtějí dosáhnout svého maximálního sportovního potenciálu.

Naše služby zahrnují individuální konzultace s licencovaným sportovním psychologem, který pomáhá sportovcům pracovat na zlepšení jejich mentální odolnosti, koncentrace a sebedůvěry. 

Pomocí moderních technik a metod sportovní psychologie vám pomůžeme překonat překážky, které mohou bránit dosažení vašich sportovních cílů. Naše služby jsou určeny nejen profesionálním sportovcům, ale také amatérům a trenérům, kteří chtějí vytěžit maximum ze svého potenciálu. 

Investujte do svého mentálního zdraví a výkonnosti. S naší sportovní psychologickou podporou budete lépe připraveni na výzvy a dosáhnete optimálního výkonu ve svém sportovním odvětví. Kontaktujte nás pro individuální konzultaci a začněte cestu k lepším výsledkům a osobnímu rozvoji ve svém sportu.

Tento obor u nás povede pan BSc. David Mühlbach, který  vystudoval obor Sportovní psychologie na Solent University ve Velké Británii. V rámci studia spolupracoval s hráči fotbalového univerzitního týmu a s juniorskými reprezentanty v kriketu. Za sebou už má také semináře a workshopy pro golfisty regionální úrovně. Jeho klienti jsou aktuálně nadějní golfisté a extraligový florbalový tým Butchis.