Soukromé lékařské centrum
+420 222 360 273
+420 606 033 314
Objednejte se on-line

Hodnocení našich klientů

Vstupní prohlídka - praktický lékař

Vloženo: 21. 9. 2023
Veronika
Na klinice jsem absolvovala vstupní prohlídku u MuDr. Malé a můžu zatím jenom doporučit. Individuální a velmi přátelský přístup. Už dávno jsem nezažila, aby bylo součástí prohlídky třeba i vyšetření EKG. U paní doktorky máte pocit, že se v momentě, kdy jste u ní věnuje skutečně jenom vám a zjímá se o vás. Nejste jenom další "číslo" na pořadníku toho dne. Také plusové body za moc hezké a příjemné prostředí kliniky.

Ortopedie

Vloženo: 4. 9. 2023
Tereza
Děkuji panu doktoru Sinkulemu za skvělou péči, za rychlý termín operace a následnou pooperační péči. Po čtyřech měsících od operace ani nevím, že bylo koleno operované.

Mamologie

Vloženo: 21. 8. 2023
Martina
Na klinice jsem absolvovala preventivní mamologické vyšetření a musím vyzdvyhnout naprosto profesionální přístup paní MUDr. Kalajové a MUDr. Pieranové. Byla jsem velice mile překvapena množstvím času, které mi obě věnovaly, navíc v moc hezkém prostředí. Děkuji, M.

Problém se zády

Vloženo: 13. 6. 2023
Magda
Skvělá péče, nadstandardní přístup, krátká čekací doba, ochotný personál, parkování před klinikou. Moc doporučuji. Kliniku jsem navštívila s problémy se zády a díky perfektní rehabilitaci, kterou jsem absolvovala s panem Mgr. Kubíčkem jsme se opět vrátila do života bez bolesti.

Ortopedie: nadstandardní přístup

Vloženo: 10. 5. 2023
Tomáš
Kliniku jsem navštívil na doporučení svého kamaráda a byl jsem velice příjemně překvapen, kdy mě při vstupu uvítala velice milá paní recepční. Následně se mě ujal pan MUDr. Sinkule, jehož přístup a odbornost mě přesvedčila pana doktora navštívit opětovně. Výsledek? Konečně mi pomohl od dlouhodobě přetvrvávající bolesti nohy, se kterou jsem si již nevěděl rady.

Rehabilitace, která pomáhá

Vloženo: 13. 4. 2023
Miloslava
Do Firm Clinic dochazim na rehabilitaci se kterou jsem velmi spokojená. Vstřícné a milé vystupování všech a nádherné prostředí.

Skvělá rehabilitace

Vloženo: 8. 4. 2023
Karolína
Vstřícný a profesionální přístup pana fyzioterapeuta Vopěnky, který mi pomohl se rychle zotavit po náročné operaci. Vřele doporučuji!!